Hammerite

 

Poskytujeme kompletní péči a nabízíme produkty na ochranu, dekoraci a obnovu kovových povrchů. Hammerite byl první, a stále je jediný, specialista, který se věnuje pouze ochraně kovových povrchů. Kov je to, čím se zabýváme. Nezabýváme se ničím jiným. A jsme v tom lepší, než všichni ostatní.

Díky správné péči může vydržet kovový povrch v dobrém stavu po generace. Ať už se jedná o železo, ocel nebo galvanizované/zinkované kovy, lidé milují nadčasovost, kterou kov přináší. Chápeme, jak důležitou roli hraje kov v našich životech, ale také víme, že všechny kovové povrchy jsou ovlivněny působením vody, slunečního světla, mrazu, koroze a fyzické zátěže.  Každý kov potřebuje náležitou ochranu, která mu pomůže udržet si strukturální sílu a skvělý vzhled.

Hammerite vám pomáhá odvést dobrou práci

Kov potřebuje pravidelnou údržbu produkty speciálně určenými na jeho ochranu a péči. Určitě víte, že odkládáním se budou problémy i cena opravy jen zvětšovat. To je důvod, proč musíte odvést dobrou práci – váš kovový povrch bude vypadat skvěle po mnoho let. A vám bude odměnou pocit z dobře odvedené práce.

Značce Hammerite můžete věřit – nabízí produkty, které je jednoduché použít a které poskytují dlouhotrvající ochranu, bez špetky nejistoty.  Vaše volba, značka Hammerite, ochrání kovové povrchy na dlouhou dobu. Pomůžeme vám, ať už se rozhodnete natřít jakýkoliv kovový povrch.

hammerite-worldmap

Bohatá historie

Hammerite má bohatou historii. Jeho jméno poprvé zaznělo v roce 1962, když Allen Forster vyvinul kladívkovou barvu pro použití v elektrických izolacích. Ve formě, kterou známe dnes, se ale Hammerite objevil v roce 1984. Začal se prodávat na britském trhu s potřebami pro domácí kutily jako na vzduchu schnoucí, korozi odolný nátěr pro železo a ocel. Tento okamžik dal vzniknout speciální kategorii ochranných nátěrů na kov.

Hammerite se brzy stal synonymem kvality i tajemstvím opředenou značkou – lidé začali spekulovat, co propůjčuje produktům Hammerite jejich výtečné vlastnosti.

Dnes se Hammerite prodává ve více než 55 zemích světa a je evropskou vůdčí značkou v péči o kovové povrchy. Na mnoha trzích zaujímá první místo v žebříčcích prodeje a distribuce.

Během naší 50leté historie jsme se nikdy nepřestali soustředit na kovy. Naše znalosti a zkušenosti jsou nesrovnatelné s konkurencí a naši značku i nadále podporujeme inovacemi a investicemi do výzkumu na světové úrovni.

Zaspomínejte si s náma na začátky Hammerite v Čechách!

https://youtu.be/F1eMFoKxIsE