Nejčajtější dotazy

Jak mám barvou Hammerite natřít už natřený povrch?
Aplikujte malé testovací množství barvy Hammerite na natřený povrch a nechte schnout po dobu jedné hodiny. Pokud si všimnete jakýchkoliv vad či defektů natřeného povrchu na místě aplikace, odstraňte před aplikací barvy Hammerite z požadovaného povrchu veškerý starý nátěr vhodným odstraňovačem barev. Barvu Hammerite pak aplikujte na čistý, starého nátěru zbavený povrch.
Jak mám barvu aplikovat na zkorodovaný povrch?
Barva Hammerite Přímo na rez má speciální složení, které umožňuje její aplikaci přímo na zkorodovaný povrch, a to s minimální přípravou takového povrchu. Jednoduše odstraňte z povrchu všechnu uvolňující se rez použitím drátěného kartáče nebo hrubého brusného papíru a poté povrch očistěte produktem Hammerite Ředidlo a nechte ho důkladně uschnout. Následně aplikujte na zkorodovaný povrch barvu Hammerite - žádný základový ani podkladový nátěr není třeba.
Jak zabráním sesedání nebo stékání barvy po povrchu?
Aplikujte několik tenkých vrstev. Pokud natíráte hladký  vertikální povrch, zbruste ho brusným papírem horizontálními tahy.
Jak zajistím jednolitost barvy?
Před použitím, a příležitostně i během aplikace, barvu Hammerite dobře promíchejte.
Mohu otevřenou barvu Hammerite znovu použít?
Barvy Hammerite mohou být opět použity po prvním otevření obalu dle záruční doby uvedené na obalu produktů. Pokud si přejete nepoužitou barvu uskladnit, uzavřete pečlivě obal originálním víčkem a plechovku uložte na suché a dobře větrané místo mimo zdroje tepla.
Můžu barvy Hammerite míchat s ostatními barvami?
Barvy Hammerite nejsou vhodné k míchání s žádnými jinými typy barev.

Kontakt

Nevíte si rady a potřebujete pomoct? Jestli jste nenašli to co hledáte, zavolejte nám nebo napište, rádi vám pomůžeme. Kontaktujte nás.