Přímo na neželezné kovy

Barva Hammerite Přímo na neželezné kovy je speciálně vyvinutý nátěr, který slouží k aplikaci na nerezavějící kovové povrchy, jako je například hliník, měď,  a pozinkované povrchy. Výhodou této barvy je aplikace přímo na čerstvý pozink!

Venkovní lucerny a osvětlení
Existuje spousta předmětů, kterým díky barvě Hammerite Přímo na neželezné kovy vdechnete nový život. Jedním takovým příkladem jsou i venkovní lucerny a osvětlení. Vlivem počasí a dalších faktorů už možná vypadají staře a opotřebovaně, ale jedna vrstva nátěru Hammerite z nich opět udělá chloubu každého domu či zahrady.

Zahradní brány
První dojem při vjezdu do zahrady vašeho domu má na svědomí určitě zahradní brána. Udržovat ji proto v perfektním stavu je velmi důležité. Použitím barvy Hammerite Přímo na neželezné kovy zaručíte skvěle odvedenou práci a ochranu, která potrvá dlouhé roky.

Hrnce, květináče, kbelíky a konve
Široký záběr využití barev Hammerite Přímo na neželezné kovy je ideálním pomocníkem pro dekoraci a nabarvení všech kovových povrchů, se kterými přicházíte každý den do styku – hrnce, květináče, kbelíky a konve na zalévání. Zkuste a sami uvidíte.

Garážová vrata, střechy, rýny a okapy
Garážová vrata  a střechy tvoří velkou část exteriéru vaší nemovitosti. Je proto důležité, aby vypadala elegantně a udělala dobrý první dojem. Hammerite Přímo na neželezné kovy je speciálně formulován pro takovou práci a zajistí vám bezchybný výsledek.

Další příklady aplikace barvy neželezné kovy:

  • Altány
  • Balkóny
  • Lavičky
  • Zábradlí
  • Venkovní dekorace