Aplikace

Hammerite vyvinul několik nátěrových produktů pro specifické použití na neobvyklé kovové plochy, jako jsou třeba krbové obestavby, garážová vrata nebo radiátory. Všechny tyto speciální produkty jsou těmi nejlepšími, jaké můžete mít.

Příklady aplikací na speciální povrchy:

Garážová vrata a střechy
Garážová vrata mohou tvořit velkou část exteriéru vaší nemovitosti. Je proto důležité, aby vypadala elegantně a udělala dobrý první dojem. Hammerite Přímo na neželezné kovy je speciálně formulován pro takovou práci a zajistí vám bezchybný výsledek.

Radiátory
Radiátory jsou často po létech používání oštípané a vybledlé. Vdechněte jim nový život a použijte barvu Radiátor od Hammerite. Tato barva má speciální složení, které odolává teplotám a snižuje možnost vyblednutí.

Krbové obestavby a rámy, kotle a potrubí
Vypadají obestavby a rámy kolem vašeho krbu poškozené či oprýskané? V tom případě by jim prospěl čerstvý nátěr. Hammerite Silicon Thermo odolává teplotám až do výše 400°C, takže se na takovou práci perfektně hodí. Odolává nejen teplotám až do výše 400°C, ale je odolný i vůči popraskání a odlupování. Jeho použití nevyžaduje základovou barvu a je formulován tak, aby rychle uschnul.

 

Nevím jak správně určit kovový povrch

Nejste si jistí, z jakého kovu je váš povrch? Pomůžeme vám to zjistit.