Proč si zvolit Hammerite

 

Kov je silný a výrazný materiál – obohacuje náš svět a naše domovy. Proto věříme, že potřebuje prvotřídní péči. Slovo “zanedbávání” není v našem slovníku. Za více než 50 let jsme si dobře poradili se složením, které nejlépe chrání kovové povrchy – to je jeden z důvodů, proč spotřebitelé preferují naše výrobky. Od zábradlí a radiátorů po zahradní brány a garážová vrata, ať už se jedná o ochranu celého povrchu, nebo jen drobné opravy, proslavili jsme se perfektně odvedenou prací – poprvé, pokaždé a okamžitě.

Zájem o kov je naší prioritou, ne vaší. A přestože jste ochotni obětovat ochraně kovového povrchu čas, chcete výměnou za něj léta trvající jistotu a klid duše. To vám můžeme nabídnout. Vždy budeme, na základě testů, ta nejlepší značka. Vždy se budeme snažit, aby pro vás byla aplikace víc a víc jednodušší. Nikdy se nepřestaneme vyvíjet. A vy si nikdy nebudete muset přestat užívat naší dokonalé ochrany kovových povrchů.

 4 důvody proč zvolit Hammerite:

 1. Chytré technologie a řešení
  Jsme známi vývinem nových a chytrých technologií a řešení pro snadnější a dlouhotrvající ochranu kovových povrchů. Neustále hledáme nové a chytřejší způsoby, jak ochránit kovy a zjednodušit zákazníkům používání našich produktů.
 2. Prokazatelně nejlepší ve své třídě
  Nezávislé testy prokazují, že naše produkty chrání kovové plochy déle a s jejich použitím plochy vypadají lépe, než jak je to u produktů našich konkurentů. Prostřednictvím komplexního globálního testovacího programu budeme i nadále důsledně kontrolovat všechny naše produkty, abychom zajistili, že budou vždy nejlepší ve své třídě. Vytváříme měřítka kvality.
 3. Soustředíme se na ochranu kovů
  Jsme jediná značka na trhu, která se soustředí svými výrobky pouze na ochranu kovů a jejich povrchů. Díky tomuto přístupu poskytují naše produkty tu nejdéle trvající ochranu před všemi vnějšími vlivy – od rzi, přes fyzickou zátěž, až po poškození UV zářením či deštěm.
 4. 50 let v čele
  Kategorii ochranných nátěrů na kov jsme dali vzniknout my a v jejím čele se držíme už 25 let. Jsme značkou, ke které konkurenční produkty vzhlížejí. Díky naší historii si můžeme dovolit říct, že kov známe lépe než kdokoliv jiný. To ale neznamená, že jsme usnuli na vavřínech – neustále pracujeme na rozšíření svých znalostí.

 Bojujte proti rzi s pomocí Hammerite

Hammerite chrání a obnovuje zašlou krásu kovových povrchů a jeho jedinečná receptura poskytuje ochranu proti korozi po celých 8 let. Použitím speciální alkydové technologie a ochrany DUALTECH jsou naše nátěry formulovány tak, aby na povrchu vytvořily neprostupnou bariéru, která odpuzuje vlhkost a poskytuje dlouhotrvající ochranu.

Barva Hammerite Přímo na rez může být aplikována přímo na rez bez nutnosti použít základovou nebo podkladovou barvu, a to díky svým výjimečným vlastnostem – skvělé přilnavosti k povrchu a optimalizované viskozitě, které zajišťují, že silná vrstva aplikované barvy zabrání přístupu kyslíku a vody k chráněnému povrchu. Navíc skvěle kryje a nestéká.

Hotovo během jediného dne

Unikátní složení barev na kov zahrnuje nejmodernější technologii, která zajišťuje, že vrstva nátěru se rychle promění ve tvrdou, neprostupnou vrstvu, odolnou proti škrábancům a oděru. Druhou vrstvu můžete na tu první aplikovat už po 6 hodinách – díky tomu zvládnete váš projekt dokončit během jediného dne.